شیوه ارسال محصولات:

 

 خدمات ارسال محصولات در کافه گلدون، به چه صورت خواهد بود؟

۱) خدماتِ ارسال محصولات، در حال حاضر فقط برای “استان تهران” امکان‌پذیر خواهد بود.

۲) حداقل مبلغ جهت ثبت سفارش، ۱۰۰ هزار تومان و هزینه ارسال به مناطق ۲۲ گانه شهر تهران، ۲۰ هزارتومان خواهد بود.

توجه:

سفارشات خارج از این مناطق، شامل هزینه جداگانه می‌باشند که متناسب با آدرس، متغیر خواهد بود.

۳) پس از ثبت سفارش در سایت، فاکتور شما توسط پرسنل کافه گلدون بررسی شده و به محض آماده شدن، زمان تحویل آن از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید و در صورت تایید شما، محصول در همان روز و ساعت مقرر، برای شما ارسال خواهد شد.

۴) عدم ارسال پاسخ از جانب شما، به منزله تایید تاریخ و ساعتِ تعیین شده در پیامک خواهد بود و تیم کافه گلدون هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال عدم حضور شما در منزل (در روز و ساعت مقرر شده) نخواهد داشت و محصول دقیقاً در همان موعد مقرر، برای شما ارسال خواهد شد. لذا جهت جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل در تحویل سفارش خود، نسبت به پاسخ دادن به پیامک تاییدیه تیم کافه گلدون هوشیار باشید.

۵) بدیهی است در صورتی که مشتری محترم، پاسخگوی پیامک مجموعه کافه گلدون نباشند، سفارش ایشان با تأخیر ارسال شده و هزینه‌ی ارسالِ مجدد سفارش نیز بر عهده ایشان خواهد بود.

۶) هنگام تحویل کالا، رسید دریافتِ محصول، به مشتری عزیز ارائه شده و به منظور تایید دریافتِ سالمِ محصول، به امضای ایشان خواهد رسید.

۷) کلیه‌ی سفارشات طی ۱ الی ۲ روز کاری پس از ثبت سفارش و در تاریخ و ساعت مقرر شده از جانب کافه گلدون به دست شما خواهند رسید.

۸) ارسال‌ها همه روزه از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۶ بعدازظهر خواهد بود.

: چنانچه تمایل دارید کالای خود را در روز و ساعت خاصی تحویل بگیرید، حتما تاریخ و ساعت مورد نظر خود را در بخش “توضیحات” سفارش درج بفرمایید. در این صورت پرداخت نیز تنها به صورت آنلاین پذیرفته خواهد شد.

۱۰) توجه داشته باشید کلیه سفارشات توسط سفیر کافه گلدون ارسال خواهند شد و شما می‌توانید پس از تحویل و تایید کالا، صورت‌حساب خود را نقداً به پیک تحویل دهید.

: لازم است تاکید شود برای دریافت سفارشات، امکان حضور مشتری در محل آماده‌سازی سفارشات و تحویل مستقیم وجود نخواهد داشت.

: سفیر کافه گلدون هیچ‌گونه تعهدی در قبال تحویل سفارش تا درب آپارتمان شما نخواهد داشت.

نحوه‌ی سفارش و ارسال محصولات از فروشگاه‌های سایت کافه گلدون به چه صورت خواهد بود؟

اگر قصد خریدِ محصولات فروشگاه های سایت رو دارید، حتما به توضیحات مندرج در بخش انتهایی صفحه محصول انتخابی‌ توجه نمایید؛ زیرا محصولات فروشگاه‌ها، مطابق قوانینِ فروشگاهِ مربوطه به فروش رسیده و ارسال خواهند شد و شامل هیچ‌یک از موارد گفته شده در بخش قوانین و مقررات کافه گلدون نخواهند بود.

جهت انتقال به صفحه اصلی سایت، کلیک کنید.