قوانین و مقررات کافه گلدون

سلام.

به سایت کافه گلدون خوش آمدید.

امیدواریم بتوانیم تجربه لذت‌بخشی را برای شما رقم بزنیم.

این توافق‌نامه به منظور بیان کامل کلیه حقوق شما هنگام استفاده از سایت کافه گلدون (چه در نسخه کامپیوتر و چه در نسخه موبایل) تنظیم شده است.

هر گونه استفاده از خدمات سایت ما؛ نظیر: استفاده از پروفایل شخصی، ثبت سفارش، استفاده از طرح‌های تشویقی و … به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین کافه گلدون از سوی شما کاربر عزیز خواهد بود.

بنابراین لطفا قبل از هر اقدامی، مطالب این بخش را مطالعه بفرمایید.

با تشکر – مدیریت مجموعه کافه گلدون

 چگونه در سایت حساب کاربری ایجاد کنیم؟

استفاده از خدمات کافه گلدون، نیازمند آن خواهد بود که شما یک حساب کاربری در سایت ما داشته باشید.

بدین منظور، یک نام کاربری مناسب برای خود انتخاب کرده و اطلاعات مربوط به ایجاد حساب کاربری خود را (که شامل نام و نام‌خانوادگی، آدرس دقیق محل سکونت، شماره تماس و ایمیل می‌باشد) به طور صحیح در سایت وارد نمایید.

 توجــــه:

اطلاعات لازم جهت ثبت سفارش، باید با دقت هرچه تمام‌تر وارد سایت شوند تا از بروز مشکلات احتمالی در زمان ارسال و تحویل کالا جلوگیری به عمل آید. لازم به ذکر است تیم کافه گلدون، مطابق با سیاست‌های حریم خصوصی با اطلاعات شما رفتار خواهد کرد.

شما نیز مسئول هرگونه فعالیتی در حساب کاربری خود خواهید بود؛ بنابراین لازم است در محافظت از حساب کاربریتان، نهایت حساسیت و دقت را داشته باشید تا از سوء‌ استفاده‌های احتمالی افراد از اطلاعاتتان جلوگیری نمایید.

 میزان تشابه کالای ارسالی با عکس‌های موجود در سایت تا چه اندازه خواهد بود؟

 • لازم به ذکر است که گلدان‌ها و کلیه لوازم نگهداری و منسوجات، کاملا مشابه عکس‌های داخل سایت خواهند بود.
 • گیاه ارسالی نیز دقیقا از خانواده محصول مورد نظر (با بیش از ۸۰ درصد تشابه با تصاویر موجود در سایت) خواهد بود.
 • با توجه به طبیعی بودن گیاهان، بسته به فصل، ممکن است در تعداد و حجم برگ‌ها بین ۱۰ الی ۲۰ درصد تفاوت وجود داشته باشد (این میزان تفاوت گاهی مثبت و گاهی منفی خواهد بود).

 زمان ارسال سفارشات کافه گلدون به چه صورت خواهد بود؟

 • کلیه‌ی سفارشات مطابق با برنامه زمانبندی که هنگام ثبت سفارش انتخاب میکنید، به دست شما خواهند رسید (مگر در مواردی که به درخواست مشتری ارسال سفارش به تعویق افتد و شهرستان ها که زمان تحویل وابسته به ادارات پستی میباشد).
 • ارسال‌ها همه روزه از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۶ بعدازظهر خواهد بود.

         توجـــه:

هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود و پرداخت هزینه سفارش نیز در حال حاضر تنها به صورت آنلاین امکان‌پذیر خواهد بود .

 اطلاع‌رسانیِ تاریخ و ساعت ارسال محصول به چه صورت انجام خواهد شد؟

 • سفارش شما در همان روز و ساعتی که هنگام ثبت سفارش تعیین کرده اید، برای شما ارسال خواهد شد. لذا جهت جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل در تحویل سفارشات خود، در بازه‌ی تعیین شده در محل حضور داشته باشید.
 • بدیهی است در صورتی که مشتری محترم، در محل حضور نداشته باشند، سفارش  ایشان برگشت خورده و هزینه‌ی ارسالِ مجدد سفارش نیز به عهده مشتری خواهد بود.

 شرایط ارسال کالا به چه صورت خواهد بود؟

 • برای شهرهایی بجز شهر تهران، فقط امکان ارسال گلدان‌های خالی پلیمری و فلزی و انواع سم و کود وجود دارد، که زمان ارسال بسته به شرکت‌های باربری و یا شرکت پست، متغیر هست.
 • سفارشات شهرستان با توجه به حجم و وزن توسط پست یا توسط شرکت های باربری ارسال خواهند شد.
  (اگر حجم و وزن سفارش بیشتر باشد، باید توسط شرکت های باربری ارسال شوند، چراکه شرکت پست محدودیت هایی بابت این موضوع دارند)
  پست سفارش را درب منزل، مطابق آدرسی که درج میکنید ارسال میکند، اما نحوه ارسال باربری به این صورت است که شما باید به باربری مربوط به شهر خود به صورت حضوری مراجعه بفرمایید، و سفارشتان را تحویل بگیرید.
 • خدماتِ ارسال گیاهان کافه گلدون، در حال حاضر، فقط برای مناطق ۲۲گانه “شهر تهران” امکان‌پذیر خواهد بود.
 • حداقل مبلغ جهت ثبت سفارش، ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد.
 • هزینه ارسال به مناطق ۲۲گانه شهر تهران  3۵ هزار تومان خواهد بود.

 توجـــه:

سفارشات خارج از این مناطق، شامل هزینه جداگانه بوده که متناسب با آدرس گیرنده، تعیین خواهد شد.

 شرایط استرداد کالا توسط مشتری به چه صورت خواهد بود؟

مواردی که شامل قوانین استرداد کالا در فروشگاه آنلاین کافه گلدون می‌باشند عبارت اند از:

 1. در صورتی که کالا پیش از تحویل به مشتری، شکسته شده و یا به هر نحو دیگری صدمه دیده باشد.
 2. در صورتی که سفارش اشتباهاً به دست مشتری رسیده باشد؛ به عنوان مثال: مشتری کالای “الف” را سفارش داده ولی کالای “ب” را دریافت کرده است.
 3. در صورتی که تعداد کالاهای ارسال شده توسط کافه گلدون، با آنچه در فاکتور نهایی قید شده است، متفاوت باشد.

 شرایط مرجوع شدن کالا توسط کافه گلدون چیست؟

به دلایل زیر ممکن است کالای شما مرجوع شود:

 1. عدم حضور مشتری هنگام تحویل سفارش.
 2. درج آدرس اشتباه از جانب مشتری هنگام ثبت سفارش.
 3. عدم تایید هویت تحویل گیرنده هنگام تحویل سفارش (در این صورت هزینه ارسال مجدد کالا تماماً به عهده مشتری عزیز خواهد بود).

پس لطفا در ثبت مشخصات خود دقت لازم را داشته و در زمان اعلام شده توسط کافه گلدون در آدرس ثبت شده در سایت، حضور داشته باشید.

 نحوه‌ی سفارش و ارسال محصولات از فروشگاه‌های سایت کافه گلدون به چه صورت خواهد بود؟

اگر قصد خرید محصولات فروشگاه‌هایی که در سایت ما موجود هستند رو دارید،(کوکداما، زیورآلات طبیعی، بونسای جید، باکس گل و دسته گل ) حتما به توضیحات مندرج شده در پایین محصول انتخابی‌ توجه فرمایید؛ زیرا محصولات فروشگاه‌ها، مطابق قوانینِ خودِ فروشگاهِ مربوطه به فروش رسیده و ارسال خواهند شد و شامل هیچ‌یک از موارد گفته شده در این بخش نخواهند بود.

 نحوه ی انصراف دادن از خرید محصولات به چه صورت خواهد بود؟

در صورتی که مشتری از سفارش خود منصرف شده باشد، می‌تواند انصراف خود را حداکثر ۳ ساعت پس از ثبت سفارش از طریق “ارسال پیامک” یا واتساپ به شماره ۰۹۳۷۵۶۴۲۱۵۸ به مجموعه کافه گلدون اعلام نماید.

در این صورت هزینه پرداختیِ وی، تا ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش، به حساب ایشان واریز خواهد شد.

تــــــوجه

۱. ارسال تمام سفارشات، فقط و فقط توسط سفیر کافه گلدون صورت گرفته و تحت هیچ شرایطی، امکان تحویل حضوری سفارش (در محل فعالیت فروشگاه اینترنتی کافه گلدون) وجود نخواهد داشت.

۲. سفیر کافه گلدون هیچ‌گونه تعهدی در قبال تحویل سفارش تا درب واحد شما نخواهد داشت و کلیه سفارشات درب اصلی ساختمان(منتهی به خیابان) تحویل شما خواهند شد.

۳. در صورتی که محل تحویل سفارش در شهرک‌ها، مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی باشد بایستی هماهنگی‌های لازم جهت ورود خودروی سفیر کافه گلدون توسط مشتری انجام شده باشد (در صورتی که نگهبان از ورود خودروی سفیر کافه گلدون ممانعت به عمل آورد، سفارش شما تحویل نگهبانی خواهد شد).

جهت انتقال به صفحه اصلی سایت، کلیک کنید.