کافه گلدون از سال ۹۶ با ایده اولیه ی آقای علیرضا کوچک زاده سهی با نام گلدوناریوم فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی آغاز کرد و در سال ۹۷ با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، وبسایت کافه گلدون راه اندازی شد تا اولین منبع جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.

خرید گل و گیاه با کیفیت به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب یکی از آن نیازهایی است که امروزه به شدت احساس می‌شود چراکه در دنیای امروز ارزش وقت بیش از پیش برای بشر مشخص شده است،تنها وقت است که قابل خرید نیست و در ازای هیچ رقمی قابل جبران و برگشت نمی‌باشد ضمن آنکه خرید گل و گیاه نیازمند شناختی است که به شما در انتخاب گل و گیاه کمک کند، تا گیاهی را انتخاب کنید که مناسب محیط زندگی شما باشد و بتوانید به خوبی از آن نگهداری کنید.با توجه به عدم وجود فروشگاه جامع و با تنوع بالای محصولات در این زمینه این وبسایت راه اندازی شد تا ضمن ارائه ی محصولاتی با کیفیت به شما عزیزان ،از زمان خرید تا هنگام نگهداری شما از گیاه، همراهتان بوده و راهنمای جامعی در این زمینه باشد.

در ابتدا کافه گلدون تنها یک فروشگاه آنلاین در زمینه گیاهان آپارتمانی بود  اما با استقبال شما عزیزان این فروشگاه گسترش یافته و با بهترین فروشگاه ها در زمینه گل ها و گیاهان همکاری کرده و قصد دارد به اولین پلتفرم جامع در زمینه گل و گیاه تبدیل شود.

در حال حاضر کافه گلدون با بیش از ۹ نیروی کار مستقیم و بیش از ده ها نیروی کار غیرمستقیم،با بیش از ۵۰۰ نوع محصول متنوع در زمینه گل و گیاه میتواند سفارشات شما عزیزان را در کمترین زمان ممکن ارسال کند و تنها هدف ما تنها جلب رضایت شماست.

 

اولین تضمین کافه گلدون برای مشتریانش پرداخت درب محل است.

در این فروشگاه در کنار پرداخت آنلاینی که در سایت ما تعبیه شده، مشتریان میتوانند پس از دیدن محصول مورد نظرشان و تایید سلامت و کیفیت آن تکمیل فرآیند خرید هزینه به پیک کنند. این در حالی است که بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی تا پرداخت کامل هزینه سفارش ، پذیرش سفارش ندارند.

 دومین تضمین کافه گلدون تفاوت ۱۰ درصدی است.

در کافه گلدون همه محصولات دارای عکس با کیفیت هستند. مشتریان با مشاهده این عکس‌ها انتخاب خود را انجام داده و خرید می‌کنند. اما از آنجایی که گل و گیاه موجودی زنده است، ممکن است دو گیاه که با شرایط کاملا یکسان پرورش یافته اند از لحاظ ظاهری متفاوت باشند. اگر محصول ارسال شده به مشتری با آن چیزی که در عکس است یکی نباشد چه ؟؟؟؟ تضمین کافه گلدون به مشتریان خود این است که محصول دریافتی تنها ۱۰ درصد از لحاظ ظاهری با عکس تفاوت خواهد داشت و سند این تضمین ما، پرداخت درب محل است.

 سومین تضمین کافه گلدون ارائه بهترین کیفیت به مشتریان است.

کارشناسان ما در کافه گلدون بهترین گیاه را از لحاظ کیفیت برای مشتری آماده می‌کنند. گیاهی که سلامت آن از هر جهت بررسی و تضمین شده است و فاقد آفت می‌باشد.

 چهارمین تضمین کافه گلدون تناسب بصری است.

کارشناسان ما در محل آماده‌سازی محصولات ، به کنتراست بین گلدان و گیاه توجه می‌کنند. با این نکات گیاه شما در بهترین و مناسب‌ترین گلدان از لحاظ ابعاد و رنگ قرار می‌گیرد.

 پنجمین تضمین حضور کارشناسان متخصص در کافه گلدون است.

این کارشناسان با مشاوره رایگان به انتخاب بهترین و سازگارترین گیاه با محیط مورد نظر شما کمک می‌کنند.و اگر گیاه شما دچار کوچکترین مشکلی شد میتوانید با ارتباط با کارشناسان ما سلامت گیاهتان را بازیابید

 ششمین و آخرین تضمین ما ، اورژانس کافه گلدون است.

در اورژانس کافه گلدون کارشناس ما به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کند و با مشاوره حضوری و استفاده از کودها و سموم مورد نیاز به درمان گیاه شما کمک می‌کند.

امید داریم که با بهره گیری از نیروی جوان و متخصص کشور عزیزمان ایران و اعتماد شما مشتریان عزیز گامی بلند در جهت سربلندی و توسعه  کشور ایران به خصوص در زمینه کشاورزی و تجارت الکترونیک برداریم.

 

                                                                                                                                                        علیرضا کوچک زاده سهی

                                                                                                                                                         هم بنیانگذار کافه گلدون