کاربر گرامی لطفا پیش از خرید از وبسایت کافه گلدون حتما قسمت شرایط و قوانین این وبسایت را مطالعه بفرمایید تا با اطلاع کامل از شرایط این فروشگاه خرید خود را ثبت نموده و پس از انجام فرآیند خریدتان مشکلی بوجود نیاید.جهت رفاه حال شما شرایط و قوانین بصورت خلاصه تهیه شده تا با صرف زمان کوتاهی از قوانین مطلع شده و خریدتان را راحت تر انجام دهید.

کلیه نکات مربوط به شباهت محصولات ارسالی با عکس های موجود در وبسایت، نحوه و شرایط ارسال در بخش شرایط و قوانین درج شده است و مجموعه کافه گلدون تنها در چهارچوب قوانین مندرج عمل خواهد کرد. در صورتیکه تغییری در شرایط و قوانین بوجود آید از طریق همین وبسایت به روز رسانی خواهد شد و شما با هر ثبت سفارش جدید تایید میکنید که قوانین جدید را پیش از ثبت سفارش خود مطالعه کرده اید و پذیرفته اید.

به هر صورت شما میتوانید در هنگام دریافت سفارش خود اگر محصول ارسالی با سفارش شما تفاوتی بیش از آنچه در بخش شرایط و قوانین درج شده دارد محصول را از پیک تحول نگیرید.دریافت محصول از پیک کافه گلدون به معنی تایید سفارش ثبت شده میباشد.

در نهایت اگر از این وبسایت خریدی انجام داده و برای مجموعه کافه گلدون پیشنهاد یا انتقادی در نظر دارید میتوانید از طریق فرم نظر سنجی زیر اقدام بفرمایید.

اگر از این وبسایت خرید داشته اید و تصور میکنید کافه گلدون خارج از شرایط و قوانین خود عمل کرده است از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را یاری کنند و مشکل به وجود آمده را حل کنند.


ارتباط با کارشناس شماره ۱


ارتباط با کارشناس شماره ۲

 

فرم نظرسنجی

ثبت شکایت